KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15154052

nr 1515 4052

Edith Geert

(f. 1908)

Oljemålning, Edith Geert (f. 1908), Stilleben. Signerad. Olja på duk, 64x54 cm, yttermått inklusive ram: 79x68 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 januari 2023
kl 18:47:44